X

להיכנס אל תוך פלורה

בשכונה חדשה שנבנית בימים אלה בצפון מערב קריית שלום ובסמוך לפלורנטין, מתקיימת סביבת מגורים
ירוקה בתוך המרחב האורבני, סביבה שמזמן הפכה לנדירה במטרופולין התל אביבי.

מתחם המגורים פלורה מציב רף ירוק לסובבים אותו ומחזיר את הנוכחים למציאות הרבה יותר נקיה,
קהילתית, טבעית ובריאה עם חווית מגורים איכותית, מלאת שלווה, נחת ונוף ירוק.

הריאה הירוקה
החדשה של העיר

בסמוך למתחם המגורים פלורה מתפרס פארק החורשות על 80 דונם של ריאה ירוקה, מדשאות ושטחים חשופים המתכסים בחורף ובאביב מגוון פרחי בר.

קהילה שלמה שצומחת פה

כחלק מהחזון לשמר את האופי הקהילתי ולאפשר לדיירים להתחבר לקהילה קיימת ולהרגיש חלק מהשכונה והאזור, בחרו היזמים לשתף פעולה עם הפלטפורמה השכונתית של VENN.

להסתנכרן עם הקצב הטבעי

בפארק החורשות נמצאים מתחמים רחבים של מתקני משחקים לילדים וסוכות הצללה, מתקני כושר בריכות נוי אקולוגיות וכמובן הגן הבוטני המציג ספקטרום מרהיב של צמחים מיוחדים.

הדירות בפלורה

מתחם המגורים פלורה של החברות קרסו ושטרית החזקות בשיתוף VENN הוא המתחם הראשון
שנבנה בשכונה המסומנת להיות הפנינה החדשה של תל אביב.
הפרויקט כולל 4 ביניים בני 8 קומות בתמהיל מגוון של 2-6 חדרים ופנטהאוזים.

טען עוד

תוכניות דירה
ועיקרי מפרט טכני

X

2 חדרים
2.5 חדרים
3 חדרים
3.5 חדרים
4 חדרים
5 חדרים
מיני פנטהאוז
פנטהאוז

אנחנו על המפה

מתחם המגורים פלורה ממוקם בשכונה חדשה הנבנית בסמוך לקריית שלום ופלורנטין והוא ההזדמנות שלכם להיות הראשונים ליהנות מכל היתרונות של מחייה בעיר התוססת בישראל לצד חווית מגורים באזור ירוק, שקט ואיכותי יותר.

המיקום האולטימטיבי של המתחם מאפשר נגישות לתחנת הקו הירוק ויציאה קלה ונוחה לצירים הראשיים ולמרכז העיר.

חברות יזמיות

חברת קרסו הינה יזמית נדל"ן הפועלת מאז 1933 ונחשבת לאחת החברות הוותיקות והמנוסות ביותר במשק הישראלי. החברה הטביעה את חותמה במאות פרויקטים גדולים בענף, בין היתר בתחום המגורים, המסחר, משרדים ובנייה להייטק. בשנים האחרונות משקיעה החברה את מיטב המשאבים על פיתוח, תכנון והקמה של מגוון פרויקטים מתקדמים המשקפים סגנון חיים נשאף ועדכני, ומעניקים חוויות מגורים יוצאות דופן, זאת באמצעות מחקר תרבותי מקיף, הכרה עמוקה של קהל היעד ומענה על צרכיו הקבועים והדינמיים.

קבוצת שטרית החזקות פועלת בחזית הנדל"ן בארץ ומחוצה לה. הקבוצה משלבת מגוון פעילויות רוחב במשק הנדל"ן הישראלי: ייזום, פיתוח, שיווק וניהול של פרויקטים למגורים ומסחר ופעילות של נדל"ן מניב בארץ ומחוצה לה.

Venn מייצרת תחושה של שייכות בקרב אנשים בבתים ובשכונות שלהם. הפלטפורמה של Venn משלבת טכנולוגיה חדשנית, עם צוות ניהול קהילה מקצועי שנוכח בפרויקט ועוזרת לייצר חיבורים ומעודדת דיירים לקחת חלק פעיל בבניית השכונה וחווית המגורים שלהם.

19 בספטמבר 2022

פלורה: השכונה החדשה
של תל אביב

פרויקט פלורה בתל אביב הוא סנונית ראשונה לשכונה החדשה של תל אביב בקרית שלום ומציע חוויית מגורים קהילתית בין מרחבים ירוקים לאורבניות תוססת

על התפר שבין קרית שלום לשכונת שפירא עומדת לקום שכונה חדשה ומסקרנת, מרכז חדש ושקט בעיר — והרי כל מי שעובר בתל אביב לאחרונה מבין כמה שקט חשוב בה, על מדרכותיה הסוערות וכבישיה הצפופים. האזור — שעובר שינויים מהותיים לאחרונה ומושך אליו אוכלוסייה חדשה ומשפחות צעירות — עומד לזכות בהתחדשות וצמיחה בדמות שכונה חדשה ופסטורלית.

קרא עוד

16 ביולי 2023

שכונה חדשה קמה בתל אביב

מתחם "פלורה" של החברות קרסו, VENN ושטרית החזקות מצוי בלב שכונה חדשה, שבנייתה החלה בימים אלו וממוקמת בחלק הצפוני של שכונת קריית שלום, בסמיכות לפארק החורשות. השכונה תכלול מתחם מגורים ייחודי בלב אזור שקט, עם מרחבים ירוקים וחיי קהילה עשירים, לצד היתרונות האורבניים של העיר ללא הפסקה. הדיירים במתחם יוכלו להתחבר לקהילה קיימת ולהרגיש חלק מהשכונה כבר מיומם הראשון – באמצעות הפלטפורמה השכונתית של VENN, המשלבת טכנולוגיה חדשנית עם צוות ניהול קהילה מקצועי, המאפשר ליצור חיבורים אנושיים

קרא עוד

3 באוגוסט 2023

קיבוץ בלב העיר:
הפרויקט הירוק החדש
בדרום ת"א

במסגרת פרויקט פלורה המנוהל ע"י חברת הנדל"ן קרסו, צפויה לקום שכונה עם 800 יחידות דיור שעשויה להשפיע על הסביבה כולה. ארז כהן, שמאי מקרקעין: "הקרבה לרכבת הקלה משפיעה משמעותית על ערך הדירות". בשכונה יתבצע שימוש במערכת Venn לחיבור הדיירים עם הקהילה המתפתחת

קרא עוד

סקרנתם

X

לפרטים נוספים, הרשמו עכשיו

תודה על הפנייה
נחזור אליך בהקדם